pigmentace.jpgPigmentace

c10.png

Silná redukce akné

Monoderma C10

Čistý vitamín C 10% (Kyselina L-askorbová), velmi dobře působí proti pigmentaci pleti a omlazuje pokožku. Hlavními výhodami vitamínu C v oblasti estetické dermatologie je jeho schopnost zvýšit produkci kolagenu a elastinu v kůži...

Koupit Detail výrobku

Hyperpigmentace, tedy zvýšená produkce pigmentu, vzniká při nahromadění melaninu tedy kožního barviva, které vytváří hnědé ohraničené skvrny na kůži. Nejčastěji se setkáváme se skvrnami na tváři, protože je vystavena téměř nepřetržitému slunečnímu záření. Na tvorbu nadměrné pigmentace jsou také náchylné ruce, krk a dekolt.

Příčiny vzniku

Nejčastější projevy

Hyperpigmentace může mít různé velikosti od malých skvrnek až po rozsáhlé mapy, které mohou pokrýt velkou část naší pokožky. I jejich barva se může lišit, od světle hnědé až po černou. S hyperpigmentací se často setkávají těhotné ženy. V tomto období často dochází ke ztmavnutí pih a výskytu tmavých skvrn na obličeji. Jedná se o takzvanou melasmu gravidarum. Na tu je ideální Monodermá C10, která účinně redukuje pigmentaci a její použití je bezpečné i během těhotenství.

pigmentace2.jpgpigmentace1.jpg

srdce.pngNáš tip

Pokožku náchylnou k pigmentaci je potřeba obzvlášť pečlivě chránit před sluníčkem a to nejen v létě, ale celoročně. Používejte tedy pod make-up denní hydratační krém, který již obsahuje SPF ochranu, případně CC krém, který představuje trojkombinaci hydratace, SPF ochrany i make-upu.