vrasky.jpgVrásky

c10.png

Silná redukce vrásek

Monodermá C10

Čistý vitamín C 10% (Kyselina L-askorbová), který velmi dobře působí proti pigmentaci pleti a omlazuje pokožku. Hlavními výhodami vitamínu C v oblasti estetické dermatologie je jeho schopnost zvýšit produkci kolagenu a elastinu v kůži, což jsou látky, které udržují mladý vzhled pokožky.

Koupit Detail výrobku

Ve starší kůži se přirozeně vyrábí méně kolagenu a elastinových vláken, což má za následek ztrátu pružnosti. Tyto změny vrstev kůže způsobí tvorbu vrásek a její povisnutí. Právě vitamíny na pleť Monodermá C10 mají schopnost stimulovat syntézu kolagenu i elastinu v kůži.

Příčiny vznik

 

Nejčastější projevy

Vrásky nás obvykle nejvíce trápí na obličeji a to kolem očí, úst nebo na čele. Postupem času jsou zřetelné i na rukou, krku a dekoltu. Nejjemnější jsou povrchové vrásky. Na první pohled nejsou velmi viditelné a při natažení kůže často zmizí. Většinu se dají překrýt lehkým make-upem. Později však přicházejí viditelné vrásky, které jsou nejnápadnější kolem očí, úst a krku. Souvisejí především s úbytkem tuku pod povrchem kůže. Následují výrazné vrásky a rýhy, které se tvoří mezi nosem a koutky úst, kůže poklesne a podkožní tukové zásoby zmizí. Tyto vrásky se nazývají nosoretní záhyby. Spolu s volnou kůží podél čelisti, mohou tyto záhyby způsobit "lalokovitý" efekt v dolní polovině obličeje. Mohou se také objevit hluboké vrásky čela a zapadlé oči a tváře.

vrasky1.jpgvrasky2.jpgvrasky3.jpgvrasky4.jpgvrasky5.jpg

srdce.pngNáš tip

Pijte denně omlazující čaj z květu kontryhele - 3dl vody a ½ lžičky kontryhele. Dbejte také na dostatek spánku, minimálně 8 hodin a vyhýbejte se zakouřeným prostorám. Vhodné je také občas zajít na masáž obličeje.